ההרשמה מהווה אישור הגעה לאירוע לטובת אומדן המשתתפים, לאחר אישור ההגעה באפשרותך לבחור איזה מסלול שתרצה על פי הפירוט המופיע באתר.
אופי האתר דרכי הגעה ביום האירוע הדרכה
אנדרטה אוטובוס מחניון נפח - מסלול כתום אופציה 1: כחלק מהמסלול
אופציה 2: הגעה עצמית, הרצאה של לוחם ותיק בכל שעה עגולה (09:00-15:00)

אנדרטה המנציחה את זכר נופלי חטיבת שריון מילואים 679 במלחמת יום הכיפורים ובכל מערכות ישראל, לחטיבת המילואים המשוריינת 679 בפיקודו של אל"מ אורי אור, חלק ראוי לציון בקרבות צה"ל בחזית הצפון במלחמה, החל מהורדת האיום המיידי על מחנה נפח, הדיפת הסורים מהרמה וסיוע בהרחבת וביסוס השליטה הישראלית במובלעת שנכבשה בשטח סוריה.
האנדרטה הוקמה במרכז אזור הקרבות של החטיבה. שביל רחב מוביל אל אתר ההנצחה ולצידו יער הלוחמים אשר נטעה קק"ל לזכר נופלי החטיבה. בכניסה לאתר שלט הסבר אודות החטיבה ובהמשך ארבעה לוחות בזלת שעליהם מפות ותיאורים של הקרבות. אנדרטה הניצבת על אבני בזלת אשר נערמו זו על זו לכדי במה מרובעת, על הבמה צריח טנק, ובראשו שני קנים של תותחים שחוברו יחדיו והם נישאים אל על. אל הקנים הולחמו לוחות מתכת הנראים ככנפי ציפור. בחזית צריח הטנק, מתחת לקנים איור של סמל היחידה. בצידו השני של הצריח נכתב בלבן: "נזכור ולא נשכח". על צידה העליון של הבמה הונחו לוחות פלדה ובהם, באותיות תבליט, שמות הנופלים לפי תקופות. בין לוחות השמות נכתב: "נעורים וגבורה כפלדה הותירו בסלע כאב."

צפון רמת הגולן כ- 300 מטר מצפון לצומת שיפון,האתר ממזרח לכביש 91, כ-2 ק"מ מדרום לכניסה לאורטל וכ-300 מטר מצפון לצומת שיפון.