ההרשמה מהווה אישור הגעה לאירוע לטובת אומדן המשתתפים, לאחר אישור ההגעה באפשרותך לבחור איזה מסלול שתרצה על פי הפירוט המופיע באתר.
הערה: נקודות גישה לנכים: שימו לב כי מסומנים האתרים אשר מאפשרים גישה לנכים, הגישה הינה באמצעות רכב פרטי , חשוב לציין כי חלק משבילי הגישה הינם שבילי אפר.
אופי האתר דרכי הגעה ביום האירוע הדרכה
אנדרטה אוטובוס מחניון אלרום - מסלול שחור אופציה 1: כחלק מהמסלול
אופציה 2: הגעה עצמית, הרצאה של לוחם ותיק בכל שעה עגולה (09:00-15:00)

אתר מורשת "קרב עמק הבכא". בלבו אנדרטת זיכרון המורכבת מלוחות מגן של טנק "צנטוריון" ומתותח של טנק. למרגלות האנדרטה חרוטים שמות 21 חללי גדוד 77 "עוז" שנפלו בקרב זה. בקדמת האנדרטה ניצב טנק סורי פגוע ולידו אמפיתיאטרון קטן המשקיף על שדה המערכה.

מכביש מס' 98 מול הפנייה לאל-רום פונים מזרחה עם הכביש ניתן להגיע לאנדרטת עוז 77.

עמק הבכא הוא מקום בו התחולל אחד מקרבות הבלימה הקשים שידע צה"ל במלחמת יום הכיפורים. מראה מאות הטנקים הסורים השרופים, הפרושים על פני העמק, שהתגלה למחרת הקרבות של ה- 9 לאוקטובר, נתן למקום את שמו - עמק הבכא. במקום ניצבת היום אנדרטת גד' "עוז" על שם גדוד 77 מחטיבה 7, שהוקמה לזכר הנופלים ולהנצחת מעשי הגבורה שאפיינו את הקרבות במערכה זו. במלחמת יום הכיפורים גדוד 77 של חטיבה 7 בפיקודו של סא"ל אביגדור קהלני שניהל באזור זה את קרבות הבלימה, הצליח לבלום את הצבא הסורי, למנוע את חדירתו לישראל ולהדוף אותו חזרה לסוריה. מפקדי החטיבה ולוחמיה גילו מנהיגות, קור רוח, אומץ לב ונחישות מופלאה.